Tartu Ülikool
Füüsika Instituut
Biofüüsika Laboratoorium
Laborist
Inimesed
Teadus
Publikatsioonid
Seminar
Tudengile

Labori koosseis

Arvi Freiberg
laborijuhataja, akadeemik, professor, dr (füüsika-matemaatika)
737 4612, 5645 3175
arvi.freiberg@ut.ee
CV
Jörg Pieper
professor, PhD (füüsika)
737 4627
jorg.pieper@ut.ee
CV
 
Kõu Timpmann
biofüüsika vanemteadur, knd (füüsika-matemaatika)
737 4739
kou.timpmann@ut.ee
Margus Rätsep
vanemteadur, PhD (füüsika)
737 4747
margus.ratsep@ut.ee
CV
Kristjan Leiger
teadur, PhD (tahkisefüüsika)
737 4747
kristjan.leiger@ut.ee
CV
Erko Jalviste
teadur, PhD (füüsika)
7374655, 5052383
erko.jalviste@ut.ee
CV
 
Liina Kangur
erakorraline teadur, MSc (biokeemia)
737 4738
liina.kangur@ut.ee
Juha Matti Linnanto
post doc, PhD (keemia)
737 4747
juha.matti.linnanto@ut.ee
CV
 
Hain Salujärv
hooldusspetsialist
737 4748
hain.salujarv@ut.ee


Tudengid ja külalisteadurid

 
Marit Puusepp
bakalaureusetudeng
 
Renata Muru
bakalaureusetudeng
 
Elerin Albin
magistrant
 
Liis Reisberg
doktorant
rebban@ut.ee
 
Manoop Chenchiliyan
doktorant
manoop.chenchiliyan@ut.ee
 
Mihkel Pajusalu
doktorant, kodulehekülje hooldaja
53815711
mihkel.pajusalu@ut.ee


Kaastöölisi (ühispublikatsioonide alusel)

H.A.Aarna

J.Aaviksoo

J.P.Allen

A.Anijalg

R.Avarmaa

R.Bassi

M.-C.Bellissent-Funel

R.E.Blankenship

A.Y.Borisov

Z.-L. Cai

R.J.Cogdell

M.G.Dahlbom

H.J.Eichler

A.Ellervee

Z.Fetisova

N.J.Fraser

A.Gall

B.Gall

V.I.Godik

R.Groce

S.Hess

C.N.Hunter

N.S.Hush

J.A.Ihalainen

K.-D. Irrgang

J.A.Jackson

P.E.Jensen

M.R.Jones

R.Kaarli

Z.Katiliene

H.Keis

S.G.Kharchenko

N.Yu.Kuznetsova

J.J.Koni

J.E.I.Korppi-Tommola

P.Kukk

P.L.Kukk

R. Kunz

J. Köhler

A.Laisaar

A.Laisk

M.Lepik

S.Lin

J.Linnanto

V.Liolia

J.Lippmaa

A.Lõhmus

R.Lõhmus

K.Mauring

M.Miller

R.Monshouwer

A.A.Moskalenko

V.Novoderezhkin

V.Oja

J.D.Olsen

H.Paulsen

H.Pettai

J.Pieper

T.Pullerits

M.Pärnoja

P.Qian

A.Raidalu

K.K.Rebane

L.A.Rebane

J.R.Reimers

T.Reinot

I.Renge

G.Renger

B.Robert

R.Ruus

P.Saari

A.Saarnak

S.Savikhin

H.Scheer

H.V.Scheller

F.-J.Schmitt

K.Schulten

M. Sener

O.I.Sild

G.F.Stelmakh

J.N.Sturgis

V.Sundström

H.Sõnajalg

A.Taisova

R.Tamkivi

T.Tamm

M.Tars

C.Theiss

J.A. Timney

O.Toropygina

V.V.Travnikov

A.B.Treschalov

G.Trinkunas

I. Trostmann

M.P.Tsvirko

L.Valkunas

R.van Grondelle

F.van Mourik

A.A.Vill

K.J.Visscher

R.W.Visschers

M.R.Wasielewski

J.C.Williams

W.N.Woodbury

F.G.Zhang

W.Zhou